Kategorie

CYLINDRUS

Producent: ciarko
szt.
Cena netto: 2 195,12 zł 2 999,00 zł2 700,00 zł
  • INFORMACJE O PRODUKCIE

Cylindrus to okap wyspowy wyróżniający się cylindrycznym kształtem i nieszablonowymi rozwiązaniami w postaci dwóch wycięć w dolnej części korpusu. Urządzenie wykonane zostało z najwyższej jakości materiałów, a zaprojektowane z myślą o użytkownikach, dla których oryginalne wzornictwo, niebanalna forma i dbałość o detal mają szczególne znaczenie. Okap dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych – czarnej, białej i antracytowej, a także czarnej z zielonymi wycięciami, białej z różowymi, antracytowej z wycięciami niebieskimi. Design urządzenia podkreśla dodatkowo oryginalne oświetlenie LED umieszczone u podstawy korpusu.

Dzięki zastosowanym rozwiązaniom model Cylindrus jest niezwykle wydajny – w ciągu jednej godziny oczyszcza aż 731 m³ powietrza. Głośność pracy to zaledwie 60 dB. Sterowanie jest intuicyjne i odbywa się za pomocą panelu soft touch lub specjalnej aplikacji zainstalowanej w dowolnym smartfonie z Androidem. W zależności od możliwości instalacyjnych, okap może być używany jako wyciąg lub pochłaniacz. Cztery stopnie prędkości umożliwiają dostosowanie pracy urządzenia do warunków aktualnie panujących w pomieszczeniu.
Cylindrus dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych: czarnej z zielonymi wycięciami, białej z różowymi wycięciami, antracytowej z niebieskimi wycięciami.

szerokość 38 cm  
średnica wylotu 150 mm  
wydajność 646 m3h / 731m3h - turbo  
tryb pracy wyciągacz lub pochłaniacz  
liczba silników 1  
zakres prędkości 4  
pobór mocy 216  
głośność 60 dB  
oświetlenie LED
filtr tłuszczowy aluminiowy, węglowy kasetonowy (opcja)
kolor wykonania

czarnej z zielonymi wycięciami, białej z różowymi wycięciami, antracytowej z niebieskimi wycięciami

sterowanie dotykowe + wyświetlacz, stefowanie telefonem
timer/boost tak / tak