Kategorie

Designum

Producent: ciarko
szt.
Cena netto: 2 032,52 zł 2 500,00 zł

Designum to nowy produkt z gamy okapów skośnych. Wykonanie z wysokiej jakości stali nierdzewnej oraz dekoracyjnego czarnego szkła sprawia, że kuchnia wyposażona w to urządzenie nabiera nowoczesnego i jednocześnie lekkiego charakteru.  

 

Okap wyposażony jest w najnowsze, energooszczędne, regulowane oświetlenie LED oraz estetyczne sterowanie dotykowe TOUCH SENSOR.  Wystarczy delikatne dotknięcie opuszkiem palca wybranego piktogramu, aby zmienić poszczególne funkcje okapu. Przy pomocy intuicyjnego panelu możliwa jest zmiana biegów pracy okapu i włączenie oświetlenia. Czujnik zabrudzenia filtrów informuje nas o konieczności ich wymiany. Z kolei funkcja TIMER pomoże nam zaprogramować czas pracy okapu.

 

Podobnie jak w innych modelach kominowych, także w okapie Designum Black zastosowano  aluminiowy filtr tłuszczowy, który można myć zarówno w zmywarce, jak i w ciepłej wodzie z dodatkiem niewielkiej ilości środka czyszczącego. Dzięki odpowiedniemu, opatentowanemu rozwiązaniu technicznemu okap jest również przystosowany do montażu filtrów węglowych. Z kolei wydajny i cichy silnik sprawia, że urządzenie szybko i niemal bezgłośnie odświeża powietrze w kuchni.

 

szerokość 60 cm      
średnica wylotu 150 mm      
wydajność 720 m3h      
tryb pracy wyciągacz lub pochłaniacz      
liczba silników 1      
zakres prędkości 4      
pobór mocy 212 W      
głośność 54,2 dB      
oświetlenie LED 2x3 W
filtr tłuszczowy aluminiowy, węglowy kasetonowy (opcja)
kolor wykonania czarny / czarne szkło z zieloną ramką
sterowanie sensor touch
timer/boost tak