Kategorie

Estrella 60x90

Producent: ciarko
szt.
Cena netto: 3 373,98 zł 4 150,00 zł

Okapy sufitowe to stosunkowo nowa grupa urządzeń, zdobywająca coraz większe uznanie – ukryte ponad linią wzroku, charakteryzują się subtelnym wzornictwem, nie zajmując przy tym niezbędnej przestrzeni. 
Okap sufitowy Estrella to idealne rozwiązanie dla osób ceniących przestronne, niczym nieskrępowane wnętrza. Montaż okapu w zabudowie sufitowej sprawia, że urządzenie staje się niemal niewidoczne dla użytkownika. Model Estrella prezentuje się doskonale zarówno w wysokiej kuchni, jak i pomieszczeniach o małej kubaturze.


Dużym atutem modelu jest zewnętrzny silnik, który może być zamontowany w przestrzeni podsufitowej razem z okapem lub oddalony od korpusu – pozwala na to dodatkowo dołączany przewód.  Dzięki takiemu rozwiązaniu, silnik urządzenia może być zainstalowany w innym pomieszczeniu, np. na poddaszu.


Estrella łączy w sobie wysokiej jakości materiały oraz najlepsze rozwiązania techniczne. Spód okapu wykonany został ze stali szlachetnej inox. Do wyboru mamy także wersję inox uzupełnioną o elementy białego szkła. Dopełnieniem minimalistycznej estetyki jest oświetlenie LED, które stwarza komfortowe warunki do prac kuchennych. Pilot zdalnego sterowania ułatwia korzystanie z urządzenia. Przy jego pomocy z łatwością dostosujemy biegi pracy okapu i włączymy oświetlenie.


Okap pracuje z wydajnością 660 m³/h, a jego głośność wynosi 49,3 dB. Może pracować w trybie wyciągu lub pochłaniacza.

 

szerokość 60x90 cm      
średnica wylotu 150 mm      
wydajność 660 m3h      
tryb pracy wyciągacz lub pochłaniacz      
liczba silników 1      
zakres prędkości 4      
pobór mocy 214 W      
głośność 43,9 dB      
oświetlenie LED 4x3 W
filtr tłuszczowy aluminiowy, węglowy kasetonowy (opcja)
kolor wykonania INOX / białe szkło
sterowanie sensor touch
timer/boost NIE