Kategorie

Estrella Light 60x90

Producent: ciarko
szt.
Cena netto: 4 308,94 zł 5 300,00 zł

Możliwość ukrycia korpusu w suficie, niezwykła funkcjonalność, a także dodatkowe źródło oświetlenia kuchni – to tylko wybrane wyróżniki okapów sufitowych.

 

Estrella Light to nowoczesny okap sufitowy, dedykowany fanom minimalizmu i funkcjonalnych rozwiązań. Dzięki specjalnej szybie zamontowanej na spodzie okapu, światło generowane przez 4 lampy LED rozpraszane jest na całe pomieszczenie. W efekcie czego, okap nie tylko spełnia podstawową funkcję, jaką jest oczyszczanie powietrza, ale także, niczym panelowe oświetlenie sufitowe, stanowi dodatkowe źródło światła w kuchni. Dzięki takim zabiegom pomieszczenie staje się bardziej przyjazne dla użytkowników, a komfort pracy zdecydowanie wzrasta.

 

Wykonana ze stali szlachetnej i szkła Estrella Light charakteryzuje się dużą wydajnością. W ciągu godziny jest w stanie oczyścić 660 m³ powietrza. W zależności od możliwości technicznych w pomieszczeniu, może pracować jako wyciąg lub pochłaniacz. Czterostopniowa regulacja prędkości pozwala na dopasowanie pracy silnika do aktualnych warunków panujących w kuchni. Sterowanie odbywa się za pomocą panelu lub specjalnego pilota. Głośność urządzenia to zaledwie 49,3 dBA. Dzięki dodatkowemu przewodowi, możliwy jest montaż silnika w oddaleniu od korpusu, np. w innym pomieszczeniu.

 

szerokość 60x90 cm / 60x120      
średnica wylotu 150 mm      
wydajność 660 m3h      
tryb pracy wyciągacz lub pochłaniacz      
liczba silników 1      
zakres prędkości 4      
pobór mocy 214 W      
głośność 43,9 dB      
oświetlenie LED 4x3 W
filtr tłuszczowy aluminiowy, węglowy kasetonowy (opcja)
kolor wykonania INOX / białe szkło
sterowanie sensor touch
timer/boost TAK