Kategorie

KR GLASS DESIGN 40x40

Producent: ciarko
szt.
Cena netto: 4 715,45 zł 5 800,00 zł

KR GLASS DESIGN W zachwyca prostotą, elegancją i formą. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i najwyższej jakości materiałów, urządzenie doskonale łączy parametry techniczne z nowoczesnym designem, inspirowanym światowymi trendami.

 

Okap wyspowy KR GLASS DESIGN powstał z myślą o użytkownikach ceniących zarówno prostą, surową formę, jak i elegancję oraz luksus. Wykonany został z wysokiej jakości czarnego szkła ozdobionego białą podświetlaną aplikacją, która podkreśla wytworny charakter urządzenia. Szklane akcenty, ze względu na walory estetyczne oraz łatwość w utrzymaniu w czystości, to coraz bardziej pożądane elementy wystroju wnętrz.

 

Okap wyspowy KR Glass Design W dedykowany jest nowoczesnym pomieszczeniom, w których ważną rolę odgrywa zarówno funkcja użytkowa, jak i indywidualny styl wnętrza. Estetykę i nowoczesny charakter urządzenia, w kształcie mocno zarysowanego prostopadłościanu, podkreśla oświetlenie LED, stanowiące dodatkowe źródło światła w kuchni.

 

Najnowsze rozwiązania technologiczne zastosowane w modelu KR Glass Design W pozwalają na maksymalne zwiększenie komfortu pracy. Intuicyjne sterowanie sensor touch oraz timer – to niezwykle praktyczne funkcje tego modelu. Urządzenie jest bardzo wydajne – w ciągu godziny oczyszcza 660 m³ powietrza, pracując przy tym z głośnością na poziomie 54 dBA. Okap może pracować w dwóch trybach: jak wyciąg lub pochłaniacz. 4-stopniowy zakres prędkości pozwala na dostosowanie go do warunków aktualnie panujących w kuchni.

 

Okap dostępny w 2 wymiarach: 40x40 cm i 30x90 cm.

 

 

szerokość 40 cm      
średnica wylotu 150 mm      
wydajność 660 m3h      
tryb pracy wyciągacz lub pochłaniacz      
liczba silników 1      
zakres prędkości 4      
pobór mocy 200 W      
głośność 54 dB      
oświetlenie LED 4x3 W
filtr tłuszczowy aluminiowy, węglowy kasetonowy (opcja)
kolor wykonania inox, czarne szkło z aplikacją
sterowanie sensor touch
timer/boost tak