Kategorie

Magnus Black / White

Producent: ciarko
szt.
Cena netto: 3 577,24 zł 4 400,00 zł

Okap, który sam rozpoznaje warunki panujące w kuchni podczas gotowania i automatycznie dostosowuje do nich swoją pracę - niemożliwe stało się możliwe. Model Magnus wyposażony został w sensor zapachu, czyli automatyczny czujnik sterujący zmianą biegów.

 Działanie sensora zapachu opiera się na trzech czujnikach: czystości powietrza, wilgotności i temperatury. W zależności od zmiany wartości tych parametrów, następuje automatyczna zmiana poszczególnych biegów i dostosowanie pracy okapu do warunków panujących pod okapem.

 W  momencie uruchomienia urządzenia środkowa szklana płaszczyzna automatycznie wysuwa się do przodu, a okap rozpoczyna pracę. Po zakończeniu pracy wraca do pozycji wyjściowej.

 To, co dodatkowo wyróżnia okap to niebanalne, nowoczesne wzornictwo. Unikalny design urządzenia podkreślają zaokrąglone rogi oraz estetyczne wcięcia zastosowane w szklanym froncie. Model wyróżnia się także rzadko spotykanymi, a cieszącymi się coraz większą popularnością, wymiarami – szerokość urządzenia wynosi 80 cm.

 Zastosowane w okapie rozwiązania techniczne pozwalają na maksymalne wyciszenie silników bez ograniczania wydajności pracy urządzenia. W ciągu godziny okap oczyszcza powietrze o objętości 645m³, pracując z głośnością zaledwie 60 dB.

Dodatkowym atutem Magnusa jest jego energooszczędność. Nowoczesny silnik pozwala na zmniejszenie poboru energii aż o 30%. Silnik na pierwszym biegu zużywa 90% mniej energii niż standardowy silnik o podobnej wydajności.

Okap  wyposażony jest w oświetlenie LED, TIMER i sterowanie sensor touch.


Może pracować w dwóch trybach – jako wyciąg i pochłaniacz. 
Okap wykonany został ze stali nierdzewnej i szkła.

 

szerokość 90 cm      
średnica wylotu 150 mm      
wydajność 340/555 m3h      
tryb pracy wyciągacz lub pochłaniacz      
liczba silników 1      
zakres prędkości 4      
pobór mocy 136 W / KLASA A+      
głośność 60 dB      
oświetlenie LED 2x3 W
filtr tłuszczowy aluminiowy, węglowy kasetonowy (opcja)
kolor wykonania inox / czarne lub białe szkło
sterowanie sensor touch
timer/boost tak / 645 m3/h