Kategorie

T-Line #10 W

Producent: ciarko
szt.
Cena netto: 2 195,12 zł 2 700,00 zł

Elegancka stylistyka okapu T-Line #10 doskonale wpisuje się w nowoczesny styl wnętrz kuchennych. Wysokiej jakości stal oraz elegancki czarny szklany panel nadają urządzeniu wyrazistego i nowatorskiego charakteru. Specjalna konstrukcja i najwyższej jakości silnik sprawiają, że praca okapu przebiega praktycznie bezgłośnie.

 

Sterowanie dotykowe TOUCH SENSOR podnosi komfort użytkowania. Przy pomocy intuicyjnego panelu dostosujemy prędkość pracy okapu do naszych aktualnych potrzeb, a także włączymy oświetlenie. Wskaźnik zabrudzenia filtrów poinformuje nas o konieczności ich wyczyszczenia. Z kolei funkcja TIMER pomoże nam zaplanować pracę okapu. Energooszczędne diody LED stanowią dodatkowe źródło światła w kuchni.

 

Okap T-Line #10 wyposażony jest w bardzo cichy i wydajny silnik, który szybko i skutecznie usuwa nieprzyjemne zapachy, oraz w aluminiowe filtry tłuszczowe, które można łatwo wyczyścić w zmywarce bądź w ciepłej wodzie z dodatkiem środka czyszczącego.

 

Dodatkowym wyróżnikiem T-Line #10, z którego ucieszą się miłośnicy nowych technologii, jest możliwość sterowania urządzeniem przy pomocy smartfona. Dzięki darmowej aplikacji CIARKO Remote Control nie tylko przejmiemy pełną kontrolę nad urządzeniem, ale także uzyskamy dostęp do dodatkowych opcji, takich jak wysokość temperatury czy poziom zanieczyszczenia, nieosiągalnych z poziomu tradycyjnego panelu. Aplikacja dostępna do pobrania w Google Play.

 

 

szerokość 90 cm      
średnica wylotu 150 mm      
wydajność 348 m3h      
tryb pracy wyciągacz lub pochłaniacz      
liczba silników 1      
zakres prędkości 4      
pobór mocy 212 W      
głośność 63 dB      
oświetlenie LED 4x3 W
filtr tłuszczowy aluminiowy, węglowy kasetonowy (opcja)
kolor wykonania inox, czarne szkło
sterowanie sensor touch
timer/boost tak / 799m3/h